Öz Metal Sanayi


Contact person: M. Turgut Özdemir
Correspondence: English
Operation Level: International

Address: (Imes San Sit E Blok 504 Sok No:63 Umraniye)
34776 Istanbul Turkey
Phone: +90216420 66 11
Fax: +90216 364 19 18
Web: http://www.ozmetalsan.com


1988 yılında kurulan ÖZMETAL bir dünya markası olan ESAB`ın Türkiye Genel Distribütörlüğünü yapmakta, çeşitli kaynak makine ve malzemelerinin ithalat, satış ve servisini, alanında uzmanlardan oluşan kadrosuyla, her sene büyüyerek geliştirmektedir.

Özellikle ülkemiz sanayinde eksikliği hissedilen, özel amaçlı kaynak makina ve malzemeler hususunda uzmanlığıyla ESAB, dünyanın bir çok ülkesinde üretim birimleri, hemen hemen her ülkede satış ve servis ağı olan, üretimdeki başarısını servis ve satışlarda sürdürerek dünyanın en ücra köşelerine ulaşarak ilklere imza atmış, kaynak sektöründe komple çözümler sunan bir dünya devidir.

Ürün çeşitliliği en fazla olan firma olmanın yanısıra bunları kendi fabrikalarında üretir. ESAB, çevreci yaklaşımla üretim yapmış , üretimine eko sistemi adapte etmiştir. Bu konudaki yaklaşımları ISO 14001 standartlarıyla uyumlu çevreci yönetim sistemleri üzerine kurulmuştur ve üretim birimleri ISO 14001 sertifikalıdır.

Yoğun olarak hizmet verdiğimiz alanları, gemi inşa sanayi , enerji ve inşaat sektörü yanında, gıda ve kimya sektörü , otomotiv endüstrisi ve otomotiv yan sanayi , petrol ve doğalgaz boru hatları , rafineri ve petrokimya , demir ve çelik endüstrisi, ısı teknolojisi sanayi, reklamcılık sektörü, off-shore , iş makineleri, ambalaj sektörü, makine imalat sektörü, ulaşım sektörü, madeni eşya sanayi sayılabilir.

WIN EURASIA: WELDING
International trade fair and symposium for joining, welding, cutting and surfacing
10/03/2021 - 13/03/2021
Location Tuyap Fuar ve Kongre Merkezi
Istanbul
Turkey